POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE: (+420) 737 285 082

PŘIHLÁŠENÍ / NOVÁ REGISTRACE

CS SK EN DE

Mindray Nuewa i9
Mindray Nuewa i9
Mindray Nuewa i9
Mindray Nuewa i9

Mindray Nuewa i9

Zobrazit video produktu
Nová iConsola s technologií Zone Intelligence poskytuje komplexní řešení ultrazvukové diagnostiky mimořádně pohodlnou ergonomií tohoto konzolového přístroje. Díky digitálním technologiím Vám pomohou..
Zobrazit podrobný popis ↓
Cena na dotaz
  • Vlastnosti
  • Video Produktu
  • Podrobný popis
Nová iConsola s technologií Zone Intelligence poskytuje komplexní řešení ultrazvukové diagnostiky mimořádně pohodlnou ergonomií tohoto konzolového přístroje. Díky digitálním technologiím Vám pomohou efektivně a s jistotou při různých diagnostických výzvách v oblasti zdraví žen.

Cielenejšia diagnostika: 23,8 inch high definition monitor
15,6 inch Full-HD dotykový ovládací panel s intuitívnou interakciou, minimalistický dizajn, intuitívny 3D / 4D náhľad

Revolučná  ZST+ platforma a Full-stack inteligentné riešenie, Echo Boost, SSC, HD
Nové možnosti v klinickom výskume a diagnostike (V-FLOW - Živý vektorový tok krvi pre vizualizáciu komplexnej mikro hemodynamiky), iFUSION - Fúzne zobrazovanie s respiračnou kompenzáciou, STE - Shear wave elastografia  pre presnejšiu kvantifikáciu tuhosti tkaniva, UWN+Contrast - Mindray druhá generácia UWN CEUS )
Nová optimalizácia snímky - riešenie pre vyššiu diagnostickú spoľahlivosť (SSC- Vyváženie rýchlosti zvuku pre optimalizáciu špecifického UZV obrazu, HD-Scope - Optimalizácia kvality obrazu vnútri ROI v reálnom čase, Depth VR - Inovatívna technológia objemových prekladaní , živšia a realistickejšia 3D/4D vizualizácia jemných anatomických štruktúr, 3D iClear - 3D/4D potlačenie UZV šumu, vyššia kvalita obrazu s vyššou jemnosťou, zlepšený kontrast a ostrosť hrán, MagiClean pre 4D obrazy, iScape™ View (Real-time panoramic imaging)

Nové nástroje pre klinickú prax
Inteligentné získavanie údajov – (Smart Planes: exkluzívna technológia firmy Mindray pre vyšetrovanie CNS plodu)
Inteligentné detekcie a kalkulácie – (RIMT: RF-Data IMT merania, Smart FLC: Automatická detekcia a kalkulácia objemu folikulov, Smart OB: Automatické merania pôrodníckych biometrií, Smart NT: Automatická detekcia a meranie NT)
Nové užívateľské prostredie pre pohodlné skenovanie a zjednodušenie pracovných postupov,  MedSight pre odosielanie obrázkov do mobile pacientky, Voice Command (audio kontrola systému), DICOM Basic a Dicom/HL7 Worklist, Ohrievač gélu s nastavením teploty, Hybrid hard disk (120GB SSD & 1TB HDD), DVD-R/W, USB porty, zabudovaná WIFI
Focus free technológia - ostrý obraz v celom skenovanom poli
SSC (Sound Speed Compensation) - rýchlosť zvuku pri USG vyšetrení nastavená štandardne na 1540m/s je pre optimálne zobrazenie automaticky upravená podľa konkrétneho tkaniva človeka 1450 - 1650 m/s
HD-Scope - vylepšená charakteristika tkaniva v B-móde. Vylepšené priestorové a kontrastné rozlíšenie na základe rozdielov v tkanivách. Optimalizácia kvality obrazu vnútri ROI.
HR Flow, Echo Boost
Strain Elastografia a kontrastné zobrazenie
iVocal - ovládanie hlasom
RIMT - Rádiofrekvenčné meranie Intima Media
High Density a špeciálne HD lineárne sondy s ovládaním prístroja na sonde pre biopsiu

Dostupnost: skladem

 

ŠTRUKTÚRA ZÓNOVEJ INTELIGENCIE

Nuewa I9 s technológiou Zone Intelligence 2.0, poháňaná platformou ZST+ založenou na kanálových dátach, vatvára skutočne inteligentný mechanizmus na zabezpečenie a sprístupnenie novej úrovne inteligencie. Poskytuje komplexné riešenie, ktoré Vám účinne pomôžu s diagnostikou a štandardizáciou rôznych diagnostických výziev v oblasti zdravia žien.

Celý rad inteligentných riešení pre zdravie žien a detí poháňaný technológiou Zone Intelligence.

 

4D Hycosy (Hysterosalpingo Contrast Sonography) - Hodnotenie priechodnosti vajíčkovodu

 

 

PÔRODNÍCTVO / PRESNÁ ANALÝZA MOZGU PLODU

iLive s Hyaline - bezprecedentný realizmus a jasnosť

Napodobňovaním viacerých svetelných zdrojov s rôznou intenzitou pomáha systém iLive výrazne vylepšiť podrobné rozlíšenie aj anatomický realizmus povrchových aj vnútorných štruktúr. Vysokorýchlostné vykreslenie zväzku je založené na platforme ZST+

 

Smart Planes CNS


Exkluzívna priekopnícka technológia spoločnosti Mindray, ktorá umožňuje plne automatickú a presnú detekciu najvýznamnejších rovín a často používaných meraní fetálneho CNS, vedie k inteligentnej diagnostike, zlepšeniu priepustnosti a zníženiu závislosti používateľa. Smart Planes CNS poskytuje užívateľsky príjemný nástroj, ktorý výrazne zvyšuje efektivitu skenovania vďaka zvýšenej presnosti v spojení s automatizovanou prevádzkou. Jednoduchým kliknutím na 3D obrázok objemu mozgu plodu sa okamžite načítajú štandardné skenovacie roviny CNS (MSP, TCP, TTP a TVP) a celý rad súvisiacich anatomických meraní (BPD, HC, OFD, TCD, CM a LVW).

 

Smart ICV - Efektívne a presné vyhodnotenie intrakraniálneho objemu - inteligentné ICV


Pomocou mechanizmu hĺbkového učenia pre segmentáciu mozgu plodu uskutočňuje Smart ICV plne automatické meranie pre štúdium intrakraniálneho objemu plodu. Vďaka minimálnej manipulácii používateľa ponúka Smart ICV najinteligentnejšie a najefektívnejšie meranie ICV so zaručenou presnosťou.

 

OBDOBIE POPÔRODNÉHO ZOTAVENIA / PATENTOVANÉ RIEŠENIA PELVIC FLOOR

Smart Pelvic

Uvedomujúc si vzrastajúci význam ultrazvukovej diagnostiky porúch panvového dna, Smart Pelvic poskytuje nové riešenie, ktoré výrazne zjednoduší operačné postupy a minimalizuje čas vyšetrenia a štandardného vyhodnotenia panvového dna. Vďaka mimoriadne jednoduchej užívateľskej interakcii generuje štandardný súradnicový systém a automaticky poskytuje všetky súvisiace merania v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

NOVORODENECTVO / INTELIGENTNÝ MERACÍ NÁSTROJ

Smart Hip


Inovatívne automatické 2D meranie grafom
Najbežnejšie používanou metódou na hodnotenie bedrového kĺbu sú výsledky v súlade s jasnou klasifikáciou bedrového kĺbu. Detekcia kľúčových štruktúr je založená na algoritmoch hĺbokého učenia. Automatické meranie (α a β) a klasifikácia.
Jednoduché a efektívne:
Efektívnosť vyšetrenia je výrazne zvýšená jednoduchým jedným kliknutím.
Presné a spoľahlivé:

 

Financování

Objednávka předvedení a vyzkoušení produktu

Vaše jménoVáš email
ODESLAT
Doba splácení 1. rok
AkontacePočet splátekVýše měsíční splátky
0% 0,00 Kč30,00 Kč
0% 0,00 Kč120,00 Kč
10% 0,00 Kč110,00 Kč
20% 0,00 Kč110,00 Kč
30% 0,00 Kč110,00 Kč
40% 0,00 Kč110,00 Kč
Doba splácení 2. roky
AkontacePočet splátekVýše měsíční splátky
0% 0,00 Kč240,00 Kč
20% 0,00 Kč230,00 Kč
30% 0,00 Kč230,00 Kč
40% 0,00 Kč230,00 Kč
Doba splácení 3. roky
AkontacePočet splátekVýše měsíční splátky
0% 0,00 Kč360,00 Kč
20% 0,00 Kč350,00 Kč
30% 0,00 Kč350,00 Kč
40% 0,00 Kč350,00 Kč
Samozřejmě leasing bez navýšení s dobou splácení 1 nebo 2 roky
AkontacePočet splátekVýše měsíční splátky
70% 0,00 Kč110,00 Kč
70% 0,00 Kč230,00 Kč

Mohlo by Vás také zajímat...

SonoScape P10  SonoScape P10
SonoScape P20  SonoScape P20
Esaote MyLab A50 Esaote MyLab A50
Esaote MyLab Omega Esaote MyLab Omega
Esaote MyLab Sigma Esaote MyLab Sigma
Esaote MyLab X5 Esaote MyLab X5
Esaote MyLab X6 Esaote MyLab X6
Esaote MyLab X7 Esaote MyLab X7
Esaote MyLab X75 Esaote MyLab X75
Esaote MyLab X8 Esaote MyLab X8